Blog


Według rankingu Magazynu „Fortune”, DuPont znalazł się wśród 50 najbardziej podziwianych firm na świecie. Firma uzyskała 37 pozycję na liście powszechnie uważanej za najważniejsze zestawienie firm o najlepszej reputacji. DuPont przesunął się w rankingu o 6 pozycji wzwyż w porównaniu do roku poprzedniego a od 2009 łącznie o 15 pozycji w górę.

W tym roku DuPont został nie tylko numerem jeden w rankigu swojego sektora (przemysł chemiczny) ale też jedyną firmą reprezentującą go wśród 50 najbardziej podziwianych. Wyniki rankingu, który zostanie opublikowany w marcowym wydaniu „Fortune” są dostępne w internecie (link).

- To wspaniałe wyróżnienie podkreśla zaangażowanie naszych 70 000 pracowników w pogłębianie naszych podstawowych wartości firmy, oraz to w jaki sposób wykorzystujemy naukę w dokonywaniu zmian na świecie – powiedziała Ellen Kullman, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny DuPont. - DuPont współpracuje z partnerami na całym świecie, dostarczając innowacje na lokalne rynki i odpowiadając na jedne z najbardziej złożonych wyzwań, powodowanych przez rosnącą populację. Wykorzystujemy naukę do tworzenia produktów i usług, których celem jest zapewnienie: większej ilości żywności, nowych źródeł energii oraz ochrony ludziom w ich miejscu pracy i codziennym życiu.

Wśród najważniejszych atrybutów reputacji używanych przez Magazyn „Fortune” do oceny w każdym z sektorów, DuPont wyróżnił się osiągając pierwsze miejsce w kategoriach: Innowacje, Zarządzanie Ludźmi, Odpowiedzialność Społeczna oraz Jakość Produktów i Usług. Lista “Najbardziej Podziwianych Firm” wg „Fortune” jest postrzegana jako najważniejsze narzędzie w ocenie wyników działania oraz reputacji firm. Aby zidentyfikować i ocenić najbardziej podziwiane firmy, „Fortune” wraz z partnerem, The Hay Group, zasięgnęły opinii około 15 000 prezesów i dyrektorów najwyższej kadry zarządzającej, dyrektorów spoza listy „Fortune” 1000 oraz Global 500, głównych firm spoza Stanów Zjednoczonych oraz analityków finansowych.

DZIĘKUJEMY ŻE JESTEŚ Z NAMI!

Zainteresował Cię ten artykuł?
Podziel się nim ze znajomymi !