Blog


Twoja firma posiada jeden z trzech najpopularniejszych na świecie standardów zarządzania: ISO 9001, 14001 czy OHSAS 18001? Specjalnie dla nich DNV GL Business Assurance, przygotowała ciekawą ofertę specjalną.
Oferta skierowana jest do firm, które posiadają system zarządzania, jednak do tej pory był on certyfikowany przez inny podmiot.

Jak uzyskać nowy certyfikat?
Można tego dokonać podczas audytu recertyfikacyjnego, audytu okresowego bądź jako dodatkowy audyt przejściowy, który jest niezależny od dwóch poprzednich.

Dlaczego warto?
Audyty systemów zarządzania DNV GL Business Assurance oparte są na autorskiej metodzie Next Generation Risk Based Certification™, która pomaga w szerszym spojrzeniu na badane zagadnienia. Nowe podejście do audytowania jest stosowane od 2015 roku i znacznie ułatwia spełnienie zarówno oczekiwań interesariuszy, jak i wymagań zapisanych w normach.

Proces certyfikacji jest indywidualnie dopasowywany do oceny ryzyka biznesowego danej firmy. DNV GL ocenia sposób funkcjonowania w szczególnie ważnych obszarach i pomagam zidentyfikować miejsca, na których należy skoncentrować wysiłki. Dodatkowo opracowana zostaje ocena funkcjonowania firmy w obszarach szczególnego zainteresowania.

DNV GL Business Assurance
To jedna z wiodących jednostek certyfikacyjnych na świecie. Poprzez usługi certyfikacji, weryfikacji, oceny i szkolenia, firma pomaga innym podmiotom w osiąganiu zgodności z wymaganiami dotyczącymi ich funkcjonowania, produktów, ludzi i infrastruktury.

Firma jest częścią grupy DNV GL o wysokim wskaźniku wiarygodności w międzynarodowych rankingach. Skandynawski rodowód daje gwarancje przejrzystych zasad współpracy oraz rzetelnej i profesjonalnej realizacji usług. Audytorów firmy wyróżnia fakt, że bardzo dobrze znają realia działalności gospodarczej i branży, którą audytują, gdyż niejednokrotnie właśnie z niej się wywodzą.

Dołącz do grona najlepszych na świecie firm, które certyfikowały swoje systemy jakości z DNV GL Business Assurance.

Szczegóły programu dostępne są na stronie internetowej Business Assurance (link)

DZIĘKUJEMY ŻE JESTEŚ Z NAMI!

Zainteresował Cię ten artykuł?
Podziel się nim ze znajomymi !