Regulamin usługi

Usługę Newslettera świadczy SafetyMedia (usługodawca Usługi oraz administrator danych osobowych Użytkowników).

Newsletter będzie przesyłany na wskazany podczas rejestracji przez użytkownika adres e-mail. Newsletter będzie zawierał treści publikowane lub polecane przez portal Kultura Bezpieczeństwa, może też zawierać reklamy naszych partnerów i inne treści marketingowe.

Usługa jest świadczona nieodpłatnie na rzecz osób, które zapiszą się na Newsletter.

SafetyMedia dostarcza Newsletter na serwer pocztowy właściwy dla adresu e-mail użytkownika. Niektóre serwery mogą potraktować newsletter jako spam i z tego powodu może nie dotrzeć do Użytkownika.

Reklamacje dotyczące usługi prosimy zgłaszać na adres redakcja@kulturabezpieczenstwa.pl lub na piśmie na adres ul. Towarowa 23, 43-100 Tychy. Odpowiedź na reklamację zostanie wysłana w terminie 14 dni od otrzymania reklamacji na adres e-mail wskazany przez użytkownika, a w przypadku reklamacji złożonej pocztą tradycyjną – na adres wskazany przez użytkownika.

Użytkownik może zrezygnować w każdym czasie z usługi poprzez kliknięcie w link rezygnacji znajdujący się w każdym wysłanym newsletterze lub poprzez odstąpienie, wysyłając e-mail z informacja o odstąpieniu/rezygnacji z newslettera na adres: newsletter@kulturabezpieczenstwa.pl

Pełna informacja o RODO dostępna jest tutaj.