Blog


W firmie SITECH w Polkowicach odbyło się spotkanie grupy Praktyków BHP. Inicjatorem spotkania były firmy SITECH Sp. z o.o., SANDEN Manufacturing Polska Sp. z o.o., KGHM Polska Miedź S.A., EcoMS Consulting Sp. z o.o.

Przewodnim tematem spotkania było zagadnienie „Wdrażanie zmian w zarządzaniu bezpieczeństwem i higieną pracy”. Celem spotkania była wymiana dobrych praktyk oraz doświadczeń z zakresu BHP, a także zawiązanie stałej grupy mogącej wymieniać swoje doświadczenia pomiędzy sobą. Dzięki spotkaniu udało się nawiązać wiele ciekawych kontaktów, oraz wymienić ciekawymi spostrzeżeniami dotyczącymi różnych aspektów codziennego funkcjonowania BHP w firmie.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele: SITECH Sp. z o.o., SANDEN Manufacturing Polska Sp. z o.o., KGHM Polska Miedź S.A., EcoMS Consulting Sp. z o.o., 3M Wrocław Sp. z o.o., PGE GiEK S.A., Dell Products (Poland) Sp. z o.o., Bridgestone Diversified Products Poland Sp. z o.o., Grupa Żywiec S.A., MAN Trucks Sp. z o.o., Imperial Tobacco Polska S.A., BGH Polska Sp. z o.o., Magneti Marelli Poland Sp. z o.o., FSB Piekarnia Strzegom Sp. z o.o., Vibracoustic Polska Sp. z o.o., Compal Electronics Europe Sp. z o.o., TRW Steering Technologies Polst Sp. z o.o., Mahle Polska Sp. z o.o., GKN Driveline Sp. z o.o., Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu.

DZIĘKUJEMY ŻE JESTEŚ Z NAMI!

Zainteresował Cię ten artykuł?
Podziel się nim ze znajomymi !