Blog


Czy istnieje możliwość, że firma spełnia wszelkie kryteria wspaniałego miejsca pracy… ale o tym nie wie? Dla tych, którzy chcieliby to sprawdzić, Great Place to Work® przygotował na swojej stronie internetowej szybki quiz. Wystarczy 60 sekund, żeby odpowiedzieć na 15 kluczowych pytań.

Kto w zasadzie jest uprawniony, aby dekretować, że jedna organizacja tworzy fantastyczne środowisko pracy, a inna musi jeszcze poprawić to i owo? Oczywiście, instytucje specjalizujące się w audycie praktyk HR i kultur organizacyjnych „podglądają” najlepsze - bo skuteczne, standardy działania lokalnych i globalnych liderów, analizują je i odważnie patrzą w przyszłość. Służą profesjonalnym doradztwem i są dla firm pomocą w ich dążeniu do doskonałości. Jednak tym, co odróżnia Great Place to Work® od innych jest przekonanie, że ostateczny głos należy do pracowników. Oni decydują, czy firma jest wspaniałym miejscem pracy. To dlatego w metodologii przyjętej przez Great Place to Work® aż 2/3 całkowitej oceny firmy stanowią wyniki ankiety pracowniczej. Nie pomogą nawet najlepsze programy HR, jeśli  pracownicy nie wierzą w dobre intencje kierownictwa.

Rozwiązanie quizu nie zajmie wiele czasu, a może okazać się zaskoczeniem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby o jego rozwiązanie pokusił się także dział HR, a nawet sam Prezes.
Warto sprawdzić: www.greatplacetowork.pl/quiz

DZIĘKUJEMY ŻE JESTEŚ Z NAMI!

Zainteresował Cię ten artykuł?
Podziel się nim ze znajomymi !